Про нас

Хто ми?

Компанія «Промгазкомплект»  є  одним із найбільших підприємств на території України, що займається виробництвом, та реалізації широкого спектру  газового обладнання. Підприємство створено в 2008 році в м. Дніпропетровськ, та володіє власною виробничою базою яка оснащена сучасним технологічним обладнанням. 

Місія

Розробка, виробництво і реалізація промислового газового обладнання, що сприяє підвищенню енергоефективності та ресурсозбереження в діяльності газорозподільних компаній, та інших споживачів газу.

Якість

Вся продукція підприємства проходить контроль якості, який присутній на всіх етапах виробничого циклу. Жодна одиниця продукції не може бути відвантажена замовнику без проведення технічного контролю співробітниками служби якості. Підприємство працює у відповідності до ISO 9001 : 2009 «Системи управління якістю. Вимоги», що підтверджено сертифікатом.

Цілі

Професійно, якісно і за прийнятну ціну вирішувати всі питання наших клієнтів, що пов'язані з придбанням сучасного технологічного обладнання.

Вiдгуки наших клієнтів

Сергій Куреленко
26/07/2017

Дякую. Дуже задоволений тим, що працюю з цією компанією. Представник зв'язався з нами швидко. Замовлений товар (газовий лічильник) був відправлений відразу ж. Отримали в короткі терміни. Все добре. Дякую за все.

Олександр Федосеенко
24/07/2017

Відмінна компанія замовлення отримав менше ніж через добу, замовив в 16 00 а отримав на наступний день в обід. Лічильник газу мембранний Октава G4 все як в описі. Послугою задоволений.

Харківгаз
03/09/2018

Підтверджуємо позитивний досвід роботи з ПП "Промгазкомплект".
Згідно договору, поставка продукції була виконана у повному обсязі, своєчасно та мала усі дозвільні документи та сертифікати відповідності.
Сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому.

Миколаївгаз
03/09/2018

Усі договори поставки, виконані у повному обсязі та в обумовлені строки. Претензій, щодо несвоєчасної поставки товару з боку нашого підприємства не виникало. Співробітники ПП "Промгазкомплект" показали високий рівень професійності та відповідальності.